Základní informace o AMWAY

Amway je jednou z největších společností přímého prodeje na světě. Založili ji společně Jay Van Andel a Rich DeVos v roce 1959 v Adě, Michiganu, USA.

AMWAY Česká republika

Amway Česká republika je společnost přímého prodeje, která zahájila svoji činnost v březnu 1994 jako 30. mezinárodní pobočka Amway Corporation. Více informací naleznete zde.

Osobní zkušenosti s AMWAY

Před rokem mne kontaktoval můj dobrý kamarád, zda-li bych se nechtěl podílet na internetovém obchodě. Uvedl mne do problematiky, jak funguje podnikání s AMWAY. Řádně jsem si vše promyslel a rozhodl jsem se, že začnu v této oblasti podnikat.

Přihlášení do online obchodu

  1. Při kliknutí na odkaz přihlášení, se Vám zobrazí následující stránka:
  2. Vstup do online obchodu
  3. Do kolonky Vaše jméno napište Vaše příjmení. Do kolonky Uživatelské (přihlašovací) jméno vašeho NVP/M+ napište hegr.
  4. Nyní jste se úspešně přihlásil(a) do internetového obchodu. Jako host neuvidíte všechny výrobky, proto je dobré se zaregistrovat. Tím získáte přístup ke všem výrobkům, partnerským obchodům atd.. Registrace je zdarma a nepřináší Vám žádné nepříjemnosti (např. zasílání reklamních letáků apod.). Pokud si nebudete vědět rady, je na stránkách AMWAY umístěna nápověda, která Vás provede různými úskalími. Případně se obraťte mailem či telefonem na mne. Velice rád Vám pomohu.

Rád bych Vás upozornil, že se výrobky mohou zdát být dražší. Jedná se totiž o koncentráty. Osobně používám již jen výrobky od AMWAY, jelikož
při přepočtu cen (vzhledem k výrobkům z jiných obchodů) výrazně ušetřím.

Navíc jako vlastník nezávislého podníkání mám výrazně nižší ceny při nákupu výrobků.

Pokud byste se rádi dozvěděli více o AMWAY a na jejich stránkách dané informace nenalezli (příp. se chtěli stát nezávislým vlastníkem podnikání),
tak mne, prosím, kontaktujte.

Copyright | Přidat do oblíbených | Tisk stránky | Úvodní stránka

[XHTML 1.0] [CSS]